• Portabler Durchflussmesser NivuFlow Mobile 600

    NivuFlow Mobile 600

    Bezkontaktowy pomiar przepływu w kanałach otwartych lub rurociągach z niepełnym wypełnieniem.
    Bezkontaktowy pomiar przepływu w kanałach otwartych lub rurociągach z niepełnym wypełnieniem.

NIVUS techniki pomiarowe

 

Firma NIVUS jest pomysłodawcą, producentem oraz dostawcą urządzeń pomiarowych z branży wodno-kanalizacyjnej. Od ponad 50 lat NIVUS rozwija się w dziedzinie pomiarów przepływu i jest jednym z liderów światowych na rynku wod-kan. W naszym portfolio znajdą Państwo szereg urządzeń pomiarowych głównie do pomiaru przepływu, prędkości, poziomu, ciśnienia oraz pomiarów fizykochemicznych. Ponadto urządzenia wyposażone są w oprogramowanie do rejestracji, logowania i kalkulacji oraz analizy danych. urządzenia są dodatkowo uzupełnione o program system sterujący. Jednym z głównych obszarów pracy firmy NIVUS są pomiary przepływów jak również urządzenia pomiarowe z tym związane. Nie tylko rozwój i dystrybucja urządzeń charakteryzują naszą firmę ale również przeszkolony personel i usługi pomiarowe, które dostarczamy (np. kampanie pomiarowe, pomiary porównawcze i inne). Wsparcie podczas instalacji i uruchomienie naszych urządzeń są również wpisane w nasze portfolio.

 


NIVUS - Pomiary przepływu

Najwyższej jakości pomiary przepływu w branży wodno kanalizacyjnej. Najwyższa dokładność pomiarowa - wiarygodne dane pomiarowe - uniwersalny uzyteczność dla wszystkich typów rur i kanałów. Najlepsze rezultaty pomiarowe dzięki alokacji przestrzennej prędkości przepływu.

Pomiar przepływu na najwyższym poziomie

Produkty i usługi

Nasze broszra "Produkty i Usługi" pokazuje przegląd przez całągamę naszych urządzeń i usług. Dodatkowo pokazuje jakie metody pomiarowe są wykorzystywane podczas pomiarów przepływu, poziomu wypełnienia, rejestracji danych, telekontroli oraz analizy fizykochemicznej.