Nagroda CIWEM dla firmy NIVUS

Rurowe czujnik transit time przważyły o wygranej  “Best of value” 

W bliskiej współpracy z firmami Severn Trent Water oraz Morison Utility Service, firma NIVUS zdobyła nagrodę CIWEM West Midlands podczas pokazów IOW Innovations Showcase. Sytstem pomiarowy naszej produkcji odznaczył się najwyższą dokładnością przy najniższych kosztach wdrożenia urządzenia  i jego ekologicznego aspektu. 


NIVUS techniki pomiarowe

 

Firma NIVUS jest pomysłodawcą, producentem oraz dostawcą urządzeń pomiarowych z branży wodno-kanalizacyjnej. Od ponad 50 lat NIVUS rozwija się w dziedzinie pomiarów przepływu i jest jednym z liderów światowych na rynku wod-kan. W naszym portfolio znajdą Państwo szereg urządzeń pomiarowych głównie do pomiaru przepływu, prędkości, poziomu, ciśnienia oraz pomiarów fizykochemicznych. Ponadto urządzenia wyposażone są w oprogramowanie do rejestracji, logowania i kalkulacji oraz analizy danych. urządzenia są dodatkowo uzupełnione o program system sterujący. Jednym z głównych obszarów pracy firmy NIVUS są pomiary przepływów jak również urządzenia pomiarowe z tym związane. Nie tylko rozwój i dystrybucja urządzeń charakteryzują naszą firmę ale również przeszkolony personel i usługi pomiarowe, które dostarczamy (np. kampanie pomiarowe, pomiary porównawcze i inne). Wsparcie podczas instalacji i uruchomienie naszych urządzeń są również wpisane w nasze portfolio.

 


NIVUS - Pomiary przepływu

Najwyższej jakości pomiary przepływu w branży wodno kanalizacyjnej. Najwyższa dokładność pomiarowa - wiarygodne dane pomiarowe - uniwersalny uzyteczność dla wszystkich typów rur i kanałów. Najlepsze rezultaty pomiarowe dzięki alokacji przestrzennej prędkości przepływu.

Pomiar przepływu na najwyższym poziomie

Produkty i usługi

Nasze broszra "Produkty i Usługi" pokazuje przegląd przez całągamę naszych urządzeń i usług. Dodatkowo pokazuje jakie metody pomiarowe są wykorzystywane podczas pomiarów przepływu, poziomu wypełnienia, rejestracji danych, telekontroli oraz analizy fizykochemicznej.


Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą witryny naszej strony część informacji nadal widnieje w języku angielskim. Nasz personel pracuje nad wprowadzeniem nowych korekt w języku polskim. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

W przypadku pytań na temat produktów lub usług prosimy o kontakt z naszym biurem lub odpowiednim personelem: Kontakt

Z wyrazami szacunku zespół firmy NIVUS.

X