Jakość zaczyna się w ludzkich umysłach

Jakość zaczyna się w ludzkich umysłach

Naszym bodźcem jest stała poprawa

Jesteśmy przekonani o tym, że przedsiębiorstwa nie można zmusić do zarządzania jakością.

Najwyższa jakość powstanie dopiero wówczas, gdy wszyscy zaczną dzielić ideę jakości: menadżerowie, pracownicy, a także dostawcy. Tym właśnie żyjemy.

Analizowanie naszych produktów i procesów operacyjnych w celu polepszania się z każdym dniem, jest wyzwaniem, które podejmujemy z przyjemnością.

Dlatego właśnie staramy się widzieć rzeczy tak, jak widzą je nasi klienci i użytkownicy, aby wciąż ulepszać nasze produkty. Na tym etapie, bezpośredni kontakt z naszymi klientami, a także stała wymiana informacji między działami firmy oraz dostawcami jest niezwykle pomocny.

Wysokiej jakości miernictwo – zaczynające się od pomiaru poziomu w trudnych warunkach hydraulicznych - jest zaledwie krokiem na drodze do najlepszych wyników pomiarów.

 

Optymalne rozwiązania pomiarowe są wynikiem połączenia profesjonalnego doradztwa oraz systemów pomiarowych wyspecjalizowanych do danego zastosowania.

Normy zgodne z ISO 9001 od 1995 r., certyfikat ATEX od 1999 r., a także wieloletnie relacje z klientami ukazują, iż takie rozumienie jakości wdrażamy w naszej codziennej praktyce. Od tego czasu uzyskaliśmy także certyfikaty MCERTS oraz IECEx.


ISO 9001 Certificate

Certyfikaty Angielski/English

ISO 9001 Certificate from TUEV Nord

ATEX Certificate

Certyfikaty Angielski/English

ATEX Certificate from TÜV Nord

MCerts Certificate NivuFlow 750

Certyfikaty Angielski/English

MCerts Product Conformity Certificate

Management Manual

Broszury / karty katalogowe Angielski/English

Where quality and management are thrown together to develop into something great