Prasa i aktualności

Prasa i aktualności

Prasa i aktualności

06-17-2014

NivuFlow 750 - przetwornik z menu intuicyjnym

NivuFlow 750 to następca dobrze znanego OCM Pro CF. Kompaktowe wymiary nowego przetwornika pozwalają na instalację urządzenia na szynach DIN iw szafach rozdzielczych nawet w ciasnych warunkach. Możliwości podłączenia za pomocą zacisków wtykowych z przodu przetwornika zapewniają szybkie i niezawodne okablowanie oraz szybką wymianę przetwornika bez użycia narzędzi. Nowoczesna obsługa oparta na menu z przyciskiem obrotowym i kolorowym wyświetlaczem umożliwia szybkie i łatwe uruchomienie systemu pomiarowego na miejscu. Dodatkowe urządzenia wejściowe lub oprogramowanie nie są wymagane. Pamięć wewnętrzna zawiera wszystkie popularne kształty kanałów i geometrie rur, więc wystarczy wprowadzić tylko wymiary. To dodatkowo ułatwia i przyspiesza uruchomienie.
Kompleksowe funkcje diagnostyczne wspierają użytkowników podczas procedury uruchamiania oraz konserwacji, dzięki czemu oszczędzają więcej czasu i kosztów.

Nowe numeryczne modele wyładowań zapisane w wewnętrznej pamięci przetwornika pozwalają na dokładniejsze i bardziej niezawodne wyznaczanie prędkości przepływu nawet w trudnych warunkach pomiarowych. W oparciu o ultradźwiękową metodę korelacji krzyżowej system wykrywa pojedyncze prędkości na różnych poziomach profilu przepływu, z którego obliczany jest rzeczywisty profil przepływu 3D. Podczas obliczania przepływu bierze się pod uwagę kilka czynników mających wpływ, takich jak kształt kanału, zachowanie się wypływu i chropowatość ścian.

Oprócz kompaktowej obudowy na szynę DIN dostępna jest wodoszczelna obudowa do montażu na miejscu o stopniu ochrony IP67, a także dużo miejsca na połączenia do instalacji na zewnątrz.

Grupa NIVUS jest wiodącym projektantem, producentem i dostawcą przyrządów pomiarowych dla przemysłu wodnego. Od ponad 45 lat firma wytycza kierunek w technologii pomiarowej, stale rozwijając nowe produkty i rozwiązania zorientowane na praktykę. Z siedzibą w Eppingen w Niemczech, NIVUS prowadzi siedem międzynarodowych filii i współpracuje z ponad 40 dystrybutorami na całym świecie.

#Ściekomierz #przepływomierzdościeków

Pobrane

 

Pressemeldung NivuFlow 750 - Messumformer mit intuitiver Bedienung

Inne Niemiecki/German
 

NivuFlow 750 - Transmitter with intuitive operation

Inne Angielski/English