Prasa i aktualności

Prasa i aktualności

Prasa i aktualności

09-17-2014

Inteligentny rejestrator danych ze możliwością zdalnego odczytu sumatora

NivuLog Nano AMR umożliwia automatyczne wykrywanie odczytów liczników w celu rozliczania użytkowników końcowych. Aby zapewnić niezawodną transmisję danych, zintegrowany moduł SIM automatycznie loguje się do najpotężniejszej dostępnej sieci GSM. Stawki ryczałtowe producenta i ekonomiczne pakiety transmisji danych umożliwiają szybkie i łatwe uruchomienie. Dodatkowo zredukowane zostają koszty administracyjne operatora wynikające z zawartych umów o transmisję danych. Zapisane odczyty liczników są gromadzone na centralnym serwerze sieciowym i można je wygodnie wywołać z dowolnego miejsca na świecie.


Rejestrator danych typu plug&play można łatwo skonfigurować na serwerze sieciowym i za pomocą specjalnie opracowanej aplikacji na smartfony. W celu szybkiego i łatwego uruchomienia najpopularniejsze liczniki wody są domyślnie wstępnie skonfigurowane. Jednostka nadawcza pozwala na podłączenie i obsługę do czterech liczników równolegle. To znacznie ogranicza inwestycje w imieniu operatora.


NivuLog Nano AMR zapewnia obszerną bibliotekę reguł alarmowych, a tym samym zapewnia indywidualne użytkowanie urządzenia. Synchronizacja w czasie rzeczywistym gwarantuje dokładne rozliczenia. Dzięki obudowie IP68 urządzenie jest doskonale chronione nawet w trudnych warunkach otoczenia. Dzięki wydajnej baterii samowystarczalny rejestrator danych zapewnia żywotność baterii do 5 lat przy codziennej transmisji danych.